Kurumsal

 

KULLANIM ŞARTLARI

Adres:

ATATÜRK MAH., AYDIN YOLU NO:216, 09207 SÖKE/AYDIN

Çalışma Saatleri:

Her Gün 10:00 – 23:00

İletişim:

0256 512 88 00

Yazılar
http://www.novadasoke.com/ web sitesi Novada Söke Alışveriş Merkezi’ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Novada Söke Alışveriş Merkezi’ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.

Sitedeki Linkler
http://www.novadasoke.com/ sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı http://www.novadasoke.com/ tarafından yazılan yazıların ve http://www.www.novadasoke.com/ tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin insiyatifindedir.

Kullanım Şartları
– Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
– Yazı içerikleri internette kullanılıcaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.

1. Bu yazı http://www.novadasoke.com/ ‘den alınmıştır.
2. Kaynak : http://www.novadasoke.com/
3. Yada sitenizden http://www.novadasoke.com/ adresine link vermelisiniz.

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını http://www.novadasoke.com/ adına Novada Söke Alışveriş Merkezi saklı tutar.

MÜŞTERİLERİMİZ NEDEN NOVADA ZİNCİRİNİ SEVİYOR?

80%Eğlence, Sosyal Yaşam
98%Herkes İçin Yiyecek & İçecek
80%Alışveriş & İndirimler
100%Eğlence Aktiviteleri
84%Aile ile Haftasonu