HAKKIMIZDA

NOVADA OUTLET SÖKE

Aydın-İzmir karayolunu; Kuşadası, Söke – Didim ve Bodrum gibi gözde tatil beldelerine bağlayan kavşakta yer alan Novada Outlet Söke; açıldığı günden bu yana, bulunduğu bölgenin yanı sıra tatil beldelerine giden yerli ve yabancı turistlerin de uğrak noktası olarak öne çıkıyor. Ege Bölgesi’nin özgün mimari örneklerini bir araya getiren Novada Outlet Söke, 26.300 m² kiralanabilir alanında; ulusal ve uluslararası 60 marka, 15 kafe – restoran ile Ege bölgesi ve ziyaretçilerine hizmet veriyor. Novada Outlet Söke, düzenlediği çeşitli kampanyalar ile indirim ve çekici fırsatlar sağlayarak alışverişi daha kazançlı hale getirirken, alternatif etkinliklerle de bölgenin yeni ve modern yüzünü yansıtarak ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

TURKMALL

Türkiye’de alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncülüğüne 1992’den bu yana devam eden Turkmall;  25 yıllık süre içerisinde 80’den fazla alışveriş merkezi geliştirdi, 50’den fazla alışveriş merkezini tamamladı. Bugüne kadar 6 milyon metrekarelik perakende inşaat alanı geliştiren Turkmall; projelerinde her yıl 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

Sektöre aralarında Novada Outlet Söke, Novada Ataşehir, Novada Tokat, Novada Edremit, Novada Outlet Konya, Novada Outlet Akhisar, Novada Çarşamba, Novada Park Şanlıurfa, Novada Yozgat, Bulvar Samsun ve UNIQ İstanbul’un da dahil olduğu Türkiye ve Avrupa’nın en önemli, ödül kazanmış alışveriş merkezlerini kazandıran Turkmall; Türkiye’deki perakende pazarını geliştirmeyi öncelik olarak kabul ederek, Türk alışveriş merkezi sektörünün dinamiklerini belirleyen projelere imza atmaya devam ediyor.

 
X

Designed by © 2016 Bilgi Teknolojileri      |      Bizi Sosyal Medyada Takip Edin Facebook Instagram Twitter

¤